SKG Insolvenční centrum

Informace o oddlužení

Celý systém je rozdělen do šesti kroků. Vše je nastaveno v uživatelsky příjemném prostředí s důrazem na přehlednost a praktičnost.

V prvním a druhém kroku vlastní kalkulačka systému vyhodnotí schopnost klienta dosáhnout možnosti povolení oddlužení. Následuje vlastní žádost, kde jsou zadávány všechny povinné údaje, které vyžaduje předepsaný formulář „Návrhu na povolení oddlužení“. Následně se vyplňují informace o majetku klienta a jeho závazcích. Software sám zkontroluje vyplnění všech povinných informací a tyto uloží. Finální úprava návrhu je pak možná ve vlastním formuláři, do kterého se informace vyplněné v systému importují. Průměrné vyplnění informací tak trvá necelých 30 minut a zvládne je běžný uživatel PC.

Software pracuje na Vámi vybrané doméně, kdy k tomuto je možné zřídit neomezený počet emailů s doménovým jménem. K systému je pak možné objednat i marketingovou kampaň k získání klientů.

Je samozřejmostí, že Společnost k pronájmu systému zajišťuje i poradenství s jeho užíváním a vlastní servis.

Podmínky pro oddlužení

Hlavní podmínkou pro oddlužení je skutečnost, že nejste, popřípadě v nejbližší době nebudete schopni řádně a včas plnit své peněžité závazky. Tehdy je na čase začít vše řešit, kontaktovat nás a nenechávat zbytečně své dluhy navyšovat o úroky, smluvní pokuty a penále.

Základní podmínky

  • Dlužíte minimálně dvěma věřitelům.
  • Jste v prodlení více jak 30 dnů (alespoň u částí dluhů), případně toto prodlení reálně hrozí, že brzy nastane.
  • Nejste schopni ze svých příjmů své závazky hradit.
  • Vaše závazky z podnikání nepřevyšují 50 % dluhu
  • Máte dostačující příjem, abyste v průběhu pěti let byli schopni splatit 30 % z celkové dlužné částky.
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.